Projektujemy strony WWW.

Projektujemy responsywne strony internetowe, które zarabiają. Przygotowaliśmy kilka pakietów usług – wybierz najlepszy dla siebie!

TWOJA FIRMA
POTRZEBUJE SKUTECZNEJ STRONY INTERNETOWEJ

Profesjonalnie wykonana strona internetowa Twojej firmy stanie się świetną wizytówką, którą nie sposób ominąć. Przyciągnie klientów, a także wesprze promocję Twojej marki. Dobrze zaprojektowana witryna firmowa zostanie zapamiętana przez potencjalnych klientów na dłużej i przyciągnie ich do Ciebie. Strona internetowa to inwestycja, która z pewności Ci się opłaci!

FUNKCJONALNA STRONA
INTERNETOWA.

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej decyduje o sukcesie firmy. Poznaj naszą ofertę na strony WWW i zobacz, co możemy Ci zaoferować:
 • 🔥

  5 podstron – strona Twojej marki od samego początku będzie posiadała aż 5 podstron! To da Ci nowe możliwości zaprezentowania siebie i swojej oferty.
 • 🔥

  0 zł za domenę przez pierwszy rok – nie musisz martwić się opłatami, aa Twoja strona od razu pojawi się w wynikach wyszukiwania. Po roku sam zdecydujesz, czy chcesz dalej z nami współpracować.
 • 🔥

  System CMS ułatwiający edycję strony – intuicyjność to podstawa! System CMS pozwoli Ci w prosty sposób dodawać i edytować nowe treści.
 • 🔥

  Porady wraz ze wsparciem technicznym – boisz się, że nie masz odpowiedniego przygotowania i doświadczenia do prowadzenia strony? Żaden problem! Chętnie Ci pomożemy i doradzimy.

STRONA INTERNETOWA
PREMIUM.

Mówi się, że jeśli dziś Twoja firma nie ma strony internetowej to nie istnieje. Jest w tym wiele prawdy! Nasza oferta to profesjonalna realizacja witryny, która przyciągnie odbiorców. Poznaj nasz zespół i zobacz, co możemy Ci zaoferować w Pakiecie Premium:

 • 🔥

  Wdrożenie oraz testowanie witryny – strona WWW powinna być niezawodna! U nas gwarantujemy profesjonalne wsparcie wdrożeniowe tak, że prowadzenie strony będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne.
 • 🔥

  Makiety wraz z grafikami – pusta strona jest gorsza niż jej brak, ponieważ odstrasza potencjalnych klientów. Przygotujemy dla Ciebie pakiet grafik. Strona stanie się atrakcyjna, przyjemna dla oka i przede wszystkim będzie informowała w odpowiedni sposób o Twojej marce i usługach.
 • 🔥

  Narzędzia dopasowane do branży – pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia, które powinny znaleźć się na Twojej stronie, a następnie zajmiemy się wdrożeniem. Dodatkowy system płatności? Formularz zamówień? Z nami wszystko jest możliwe!
 • 🔥

  Gwarancję jakości – wiemy, jak ważna jest niezawodność, dlatego na nasze usługi udzielmy pełnej gwarancji. Nasz zespół zawsze jest do Twojej dyspozycji.
 • 🔥

  Sugestie dalszego rozwoju strony – chętnie podpowiemy, jakie kroki powinieneś podjąć, aby Twoja strona internetowa dalej się rozwijała i generowała zyski.

SKLEP INTERNETOWY
PREMIUM.

Branża e-commerce prężnie się rozwija. To nie tajemnica, że nowoczesny klient woli robić zakupy online niż stacjonarnie. Wykorzystaj ten trend! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na stworzenie sklepu internetowego. W Pakiecie Sklep Internetowy Premium znajdziesz:

 • 🔥

  10 podstron oraz CMS – wiele podstron umożliwi Ci szeroką kategoryzację Twoich produktów i zagwarantuje łatwiejsze działania na stronie.
 • 🔥

  0 zł za domenę przez pierwszy rok – nie musisz martwić się opłatami, aa Twoja strona od razu pojawi się w wynikach wyszukiwania. Po roku sam zdecydujesz, czy chcesz dalej z nami współpracować.
 • 🔥

  Optymalizację SEO i potrzebne narzędzia – dobra strona to taka, która generuje ruch, dlatego powinieneś zadbać o optymalizację. U nas dostajesz to w pakiecie! Wdrożymy również praktyczne narzędzia do mierzenia wyników, w tym Google Analytics.
 • 🔥

  Wsparcie graficzne i pomoc techniczną – strona wizualna sklepu jest tak samo ważna, jak strona techniczna. Zapewniamy wsparcie naszych specjalistów w każdym z tym aspektów.
 • 🔥

  Konfigurację sklepu i dodanie produktów – przygotujemy stronę sklepu internetowego tak, aby od razu sprzedawała Twoje produkty. Jedyne czego potrzebujesz to oferta sprzedażowa.
 • 🔥

  Systemy płatności – na Twojej stronie zainstalujemy wygodne i funkcjonalne systemy płatności. Za Twoje produkty będzie można zapłacić od razu, korzystając na przykład z systemu PayU czy Przelewy24.
Kobieta2 Logo

DLACZEGO TWOJA FIRMA
POTRZEBUJE STRONY
INTERNETOWEJ?

Szacuje się, że obecnie przeciętny człowiek spędza średnio 6 godzin dziennie na przeglądaniu internetu. Dostęp do sieci daje ogromne możliwości. Jak to wykorzystać? Twoja firma potrzebuje strony WWW!

Profesjonalnie wykonana strona internetowa dla firmy stanie się świetną wizytówką, która przyciągnie klientów. To również doskonały sposób na przedstawienie swojej marki wraz z ofertą.

Strona internetowa to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy. Zaufaj nam!

AKCEPTUJEMY WSZYSTKIE FORMY PŁATNOŚCI

payu_logo
HOTPAY-SYGNET
blik
Przelewy24
Stripe_logo_revised
paypal
Mastercard
Visa

DLACZEGO POTRZEBUJESZ SKLEPU INTERNETOWEGO?

Szacuje się, że obecnie wartość branży e-commerce to nawet 50 mld zł. A to nie koniec! Rynek rozwija się bardzo dynamicznie – coraz więcej osób preferuje robienie zakupów online, ponieważ jest to łatwiejsze i wygodniejsze niż zakupy w sklepie stacjonarnym.

Chcesz wykorzystać ten trend i potencjał? Twoja firma potrzebuje sklepu internetowego. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]