Projekty
stron WWW.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cennikami responsywnych serwisów internetowych i wybrania takiej oferty, jaka najbardziej Wam odpowiada.

DLACZEGO TWOJA FIRMA
POTRZEBUJE STRONY INTERNETOWEJ?

Profesjonalnie wykonana strona internetowa dla firmy, stanie się świetną wizytówka, której nie sposób ominąć. Przyciągnie klientów, a także wsprze promocję Twojej marki. Dobrze zaprojektowana witryna firmowa zostanie zapamętana przez potencjalnych klientów na dłużej i wpłynie na ich decyzje zakupowe. Posiadanie profesjonalnej strony Internetowej to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy!

STRONA
INTERNETOWA.

Profesjonalna strona internetowa to obecnie podstawa w prowadzeniu biznesu. Nasza oferta, to profesjonalna realizacja, która przyciągnie odbiorców Twojej marki. Oto co znajdziesz w ofercie:
 • 🔥

  5 podstron - strona Twojej marki od samego początku będzie posiadała aż 5 podstron. To zapewni Ci ekskluzywną możliwość zaprezentowania swojej działalności i intuicyjne poruszanie się po stronie przez jej odbiorców.
 • 🔥

  0zł za domenę przez pierwszy rok - nie musisz martwić się opłatami za ,,widoczność Twojej strony”. Po roku sam zdecydujesz, czy chcesz opłacić stronę.
 • 🔥

  System CMS ułatwiający edycję strony - intuicyjność to podstawa, ale nie jedynie dla odbiorców. System CMS pozwoli Ci w prostu sposób dodawać i edytować nowe treści do Twojej strony.
 • 🔥

  Wsparcie wraz ze wsparciem technicznym - boisz się, że nie masz odpowiedniego przygotowania i doświadczenia do prowadzenia strony? Żaden problem! Pomożemy Ci się wdrożyć.

STRONA INTERNETOWA
PREMIUM.

Profesjonalna strona internetowa to obecnie podstawa w prowadzeniu biznesu. Nasza oferta, to profesjonalna realizacja, która przyciągnie odbiorców Twojej marki. Oto co znajdziesz w ofercie:
 • 🔥

  Wdrożenie oraz testowanie witryny - najtrudniejszy pierwszy krok… ale nie z nami! Uzyskasz u nas profesjonalne wsparcie wdrożeniowe tak, że prowadzenie strony będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne.
 • 🔥

  Makiety wraz z grafikami - pusta strona jest gorsza niż jej brak, bo odstrasza. Przygotujemy dla Ciebie pakiet grafik i makiet. Strona stanie się atrakcyjna, przyjemna i przede wszystkim będzie informowała w odpowiedni sposób o Twoich usługach.
 • 🔥

  Narzędzia dopasowane do branży - pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia, które powinny znaleźć się na Twojej stronie i je wykonamy. Mowa tu np. o systemie rezerwacji i płatności.
 • 🔥

  Gwarancję jakości - to efekt naszego doświadczenia i nieustannego doszkalania się w tej dziedzinie. Marketing wizualny nie zatrzymuje się w rozwoju, a my rozwijamy się razem z nim.
 • 🔥

  Sugestie dalszego rozwoju - chętnie podpowiemy również, jakie kroki podjąć, aby Twoja strona rozwijała się prężnie i generowała nowych klientów.

SKLEP INTERNETOWY
PREMIUM.

W biznesie e-commerce ważniejszy od profesjonalnej strony jest jedynie sam produkt. Choć i tu wiele osób spiera się o kolejność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, na stworzenie sklepu internetowego. Znajdziesz tam:
 • 🔥

  10 podstron oraz CMS - znajdziesz tu aż 10 podstron, które pozwolą na szeroką kategoryzację Twoich produktów. To również łatwiejsze działania na stronie, przez jej odbiorców. System CMS pozwoli Ci natomiast w prostu sposób dodawać i edytować nowe treści i produkty do Twojej strony.
 • 🔥

  0zł za domenę przez pierwszy rok - nie musisz martwić się opłatami za ,,widoczność Twojej strony”. Po roku sam zdecydujesz, czy chcesz opłacić stronę.
 • 🔥

  Optymalizację SEO i potrzebne narzędzia - dobra strona to taka, która generuje ruch. Po to właśnie dokonamy optymalizacji SEO, aby Twoje treści dotarły do szerszego grona odbiorców. Wdrożymy również praktyczne i cenne narzędzia, m.in. Google Analytics.
 • 🔥

  Mistrzowskie wsparcie graficzne i pomoc techniczną - niektórzy twierdzą, że najadają się wzrokiem. Za to na pewno wybierają produkty, które wizualnie im się podobają. Zadbamy o to, aby się podobały.
 • 🔥

  Konfigurację sklepu i dodanie produktu - przygotujemy stronę tak, aby od razu sprzedawała Twoje produkty. Jedyne czego potrzebujesz, to oferta sprzedażowa.
 • 🔥

  Systemy płatności - na Twojej stronie zainstalujemy systemy płatności. Za Twoje produkty będzie można zapłacić od razu, korzystając np. z PayU czy Przelewy24.
Kobieta2 Logo

DLACZEGO TWOJA FIRMA
POTRZEBUJE STRONY
INTERNETOWEJ?

Czy zastanawialiście się kiedy, ile czasy przeciętny człowiek spędza na przeglądaniu Internetu? Ponad 6 godzin i 40 minut! Zdecydowanie więcej niż ten, który poświęcamy na zakupy w galerii handlowej lub na oglądaniu telewizji. Internet daje ogromne możliwości dotarcia do potencjalnych klientów w szybki i łatwy sposób.

Profesjonalnie wykonana strona internetowa dla firmy, stanie się świetną wizytówką, której nie sposób ominąć. Przyciągnie klientów, a także wesprze promocję Twojej marki. Dobrze zaprojektowana witryna firmowa zostanie zapamiętana przez potencjalnych klientów na dłużej i wpłynie na ich decyzje zakupowe.

Posiadanie profesjonalnej strony Internetowej to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy!

AKCEPTUJEMY WSZYSTKIE FORMY PŁATNOŚCI

payu_logo
HOTPAY-SYGNET
blik
Przelewy24
Stripe_logo_revised
paypal
Mastercard
Visa

A MOŻE
WŁASNY SKLEP?

Branża ecommerce w Polsce, z roku na rok rozwija się teraz coraz dynamiczniej, a jej wycena sięga ponad 50 mld zł. Powód jest prosty. Coraz więcej osób, preferuje robienie zakupów online, ponieważ jest to łatwiejszy i wygodniejszy sposób. Ponadto, wiele firm obniża koszty towarów oferowanych przez Internet.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie!

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]