TwojeVideo – nasza nowa usługa – filmy na miarę oscara

Cześć! 👋 TwojeVideo to nowa usługa od naszej firmy TwojeLogo. O co w niech chodzi? Krótko mówiąc, o tworzenie filmów i materiałów reklamowych. Wiele osób, pytało nas o filmy promocyjne, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w to swój czas i energię.

Czym się zajmujemy?

🎬 Reklamy,
🎬 Intro Logo,
🎬 Filmy reklamowe (dostoswane pod  facebook cover),
🎬 Animacje 2D oraz 3D,
🎬 Filmy i spoty reklamowe,
🎬 Relacje z eventów,
🎬 Filmy lektorskie z głosem do wyboru.

Każdy człowiek woli obraz niż tekst. Ten fakt jest powszechnie znany a mimo to mało firm bierze go tak naprawdę pod uwagę. Inwestują one w płatne bannery, starają się wybić na długich reklamowych tekstach, jednak to wszystko okazuje się nieskuteczne…

Dlaczego tak jest?

Tak jak wspomnieliśmy film jest dużo prostszy do odebrania niż obrazek z tekstem. Nie wymaga on dużo wysiłku (np. tego związanego z czytaniem) a dodatkowo już od początku przykuwa uwagę odbiorcy.

Dlaczego warto zainwestować w film promocyjny?

#1 Zapewnia on większą konwersję, co przekłada się na wzrost sprzedaży,

#2 Statystycznie filmy docierają do nawet 200% więcej osób niż grafiki reklamowe i banery,

#3 Za pomocą krótkiego filmu reklamowego możemy wyrazić znacznie więcej treści w krótkim czasie niż w jakiejkolwiek innej formie,

#4 Ciekawie przedstawiona oferta angażuje odbiorców a ich aktywność pod filmem zwiększy twoje zasięgi za darmo,

#5 Filmy zapamiętuje się dużo łatwiej niż jakiekolwiek inne formy reklamy.

Chciałbyś zwiększyć swoją sprzedaż?
A może szukasz możliwości dotarcia do większej ilości klientów?
 
Jeśli, któreś z tych pytań dotyczy Twojej firmy to mamy rozwiązanie Twoich problemów! Chodzi nam oczywiście o naszą nową ofertę, która dotyczy filmów i spotów reklamowych.
 
TwojeVideo jest usługą, która pomoże rozwinąć Twój biznes a także doda mu trochę dynamicznego rozwoju. Nasze filmy sprawią, że dotrzesz do większej ilości osób a także zaprezentujesz swoją markę w elegancki sposób (np. na Facebooku lub innych kanałach).
 
Dodatkowo, serdecznie zapraszamy na Facebooka TwojeVideo, gdzie będziemy dodawać nasze ostatnie produkcje a także nasze oferty.
 
Nie czekaj aż trafi do nas Twoja konkurencja i już dzisiaj zainwestuj w film promocyjny na miarę Oscara!
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]