Proste i przejrzyste witryny – co je cechuje?

Dla właściciela strony internetowej zadowolenie klienta jest bardzo ważną kwestią. Jest to bowiem jeden z warunków, aby działalność była opłacalna. Dlatego co zrobić, aby użytkownik witryny czuł satysfakcję z jej odwiedzin?
Istnieją strony internetowe, które nie są w stanie zaoferować zbyt wiele. Chodzi tu przede wszystkim o treści, czy nawet wygląd, który nie porywa. Dlatego ważnym jest zadbanie o to, aby przyjemność korzystania z witryny była nieodzowna. Oto kilka rad, które posłużą lepszemu działaniu strony, a co za tym poprawią jej wizerunek.

Szacunek

Użytkownik będąc na Twojej witrynie musi czuć, iż to on jest najważniejszy. Należy przez to rozumieć to, że cała otoczka związana ze stroną internetową musi być akceptowalna w każdym wymiarze. Dlatego pamiętaj o tym, aby treść zawarta na stronie posiadała zwroty, które ukażą kulturę. Chodzi tu o takie słowa jak: Ciebie, Tobie, Ci, postaramy się, abyś był zadowolony itd. Może to wydawać się truizmem, ale jest szalenie ważne dla niektórych nie tak oczywiste.

Wygląd

Każdy wie, że wygląd jest ważny, ale nie każdy wciela to w życie. Bowiem pewne strony są po prostu nudne, nie przyciągają niczym szczególnym pod względem graficznym. Warto zwracać uwagę na kontrast, na odpowiednią czcionkę, a w końcu na niuanse, jak choćby emotikony. Eksperci w tworzeniu stron internetowych mogą zrobić to nie tylko tanio, ale również z rozmachem.

Prostota

To często poruszany temat, jednak w niektórych przypadkach bagatelizowany. Ktoś bowiem może pomyśleć, że im więcej elementów na stronie internetowej, tym lepszy wygląd i wrażenie. A to nie jest do końca prawdą. Warto postawić na minimalizm, który połączony z dobrym gustem graficznym profesjonalistów, może utworzyć wspaniałą witrynę. Czasami mniej znaczy więcej.

Kontakt

Byłem na relatywnie wielu stronach, w których z trudem można było znaleźć kontakt do pożądanej jednostki. Może to wydawać się błahe z punktu widzenia właściciela, ale dzięki temu użytkownik ma możliwość przedyskutować pewne kwestie. To pomoże również Tobie, ponieważ zyskasz zaufanie od klienta.

Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, czy warto zapłacić trochę więcej i zlecić budowę strony profesjonalistom. Cóż… według nas to posunięcie byłoby dużo bardziej opłacalne niż robienie wszystkiego na własną rękę.

Dlaczego?

Otóż, każdy kto ma doświadczenie spotkał się z wieloma trudnościami i doskonale wie jak pokonać większość z nich. Poza tym każdy projekt strony internetowej, nawet ten najlepszy, nie nadaje się do publikacje bez odpowiedniej analizy. Testy A/B, SEO i wszystkie inne narzędzia dla webmasterów pomogą bowiem wyświetlać się twojej stronie jako pierwszej i zdobyć ogromną popularność w każdej wyszukiwarce.

5/5

2499zł brutto

Oprócz wszystkiego co powyżej zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Oznacza to, że Twoja strona będzie dużo bardziej rozbudowana a także poddana różnym analizom pod kątem SEO a także Google Analytics. Dodatkowo zadbamy o:

☄ Wdrożenie i testowanie witryny

☄ Wykonanie potrzebnych makiet i grafik

☄ Dobór odpowiednich narzędzi dla twojej firmy np. specjalnego systemu rezerwacji

☄ Jakość prezentowanych treści 

☄ Sugestie co do dalszego rozwoju witryny

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]