Proces pracy.

Chcesz wiedzieć: jak pracujemy lub jak przebiega proces pracy nad logo, projektem graficznym czy stroną internetową? Nie mamy przed Tobą tajemnic! Wszystko chętnie pokażemy i wyjaśnimy, abyś miał pewność, że wkładamy 100 proc. wysiłku dla jak najlepszego efektu.
Proces pracy

PRZEJRZYSTY
PROCES PRACY

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w kształtowaniu wizerunku ich firm, poprzez tworzenie logotypów, stron internetowych, filmów reklamowych oraz animacji 2D/3D, a także wizytówek czy znaków wodnych. Staramy się, aby nasz proces pracy był jasny i zrozumiały, jesteśmy dostępni dla klienta na każdym etapie tworzenia – od projektu do efektu finalnego.
Procespracy

Nasze doświadczenie i umiejętności

OPTYMALIZUJEMY
NASZ PROCES PRACY.

Mamy w swoim portfolio setki zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym usługom zaczęli wyróżniać się, a co za tym idzie sprzedawać swoje produkty i usługi. Docenili oni nasze podejście do tworzenia, jak i samego procesu pracy.

Chcemy, aby każdy nasz klient, dzięki skorzystaniu z naszych usług, mógł wyróżnić się spośród konkurencji i zaprezentować się klientom z jak najlepszej strony.

Uważamy, że identyfikacja wizualna firmy pozwala w jasny sposób zakomunikować jakie wartości przyświecają firmie, do jakich odbiorców kieruje swoje produkty i usługi. Na jego podstawie klient wyrabia sobie bardzo ważne, bo pierwsze opinie o firmie.
Kobieta Logo

DOŚWIADCZENIE
I KREATYWNOŚĆ

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Jednak dzięki pasji do tego co robimy, stałe podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Owocuje to świeżością spojrzenia i ciągle nowymi pomysłami. Za każdym razem skupiamy się na procesie pracy, aby dostarczyć jak najlepsze pomysły i produkt końcowy.

Wszystkie stworzone przez nas projekty są jedyne w swoim rodzaju. Dopasowane do potrzeb klienta, oryginalne i nietuzinkowe!

ETAPY WSPÓŁPRACY

POMYSŁ

Projektowanie logo zaczyna się od pomysłu. Zdecyduj, który z proponowanych przez nas pakietów jest dla Ciebie odpowiedni.

Do wyboru pakiet: Silver, Gold lub Premium. Jeśli nie jesteś pewny skontaktuj się z nami. Doradzimy!
Step1 Img
Step2 Img

PERSONALIZACJA

Na podstawie otrzymanego od Ciebie zgłoszenia stworzymy unikalne logo dla Twojej firmy. Na tym etapie chcemy, abyś odpowiedział nam o swojej firmie, o swoich potrzebach i pomysłach.

To bardzo ważne. Im więcej informacji, tym bardziej dopasowane do Twoich potrzeb logo zaprojektujemy.

PROJEKT

Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji, zaprojektujemy logo, które odzwierciedla Twoją firmę, jej przesłanie, ideę, misję.

Zaprojektujemy logo dla Twojej firmy, które zapadnie w pamięć i pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji.
Step3 Img
Mezczyzna Logo

PROJEKTY
LOGTYPÓW

Nasze grono specjalistów posiada wiedzę niezbędną do tworzenia stron firmowych, sklepów internetowych, bannerów, logotypów, a także wizytówek i wielu innych projektów.

Zapewniamy:
  • Kompleksową ofertę z dowolną ilością poprawek
  • Stuprocentową satysfakcję albo zwrot pieniędzy
  • Projekty stron grafik, bannerów, stron www od profesjonalistów
WYKONALIŚMY JUŻ TYSIĄCE PROJEKTÓW, ZAUFAŁY NAM SETKI OSÓB, PRZECZYTAJ ICH OPINIE!

WIARYGODNOŚĆ

Stworzyliśmy wiele, wartościowych i nietuzinkowych projektów. Podchodzimy do każdego  indywidualnie i z pełnym poświęceniem. Z wielu projektów jesteśmy dumni, ponieważ wiemy ile pracy i energii w nie włożyliśmy, ale też jakie korzyści przyniosły one potem naszym klientom. Staramy się zawsze, aby nasz proces pracy był dla Was przejrzysty i zrozumiały.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi programiści zadbali o to, aby wszystkie dane osobowe, jak również te związane z wszelkimi płatnościami zostały kilkukrotnie zaszyfrowane. Gwarantuje to, pełne bezpieczeństwo danych.

GWARANCJA

Nasze projekty dostoswane są do potrzeb każdego klienta. Oferujemy nieograniczoną liczbę poprawek w każdym pakiecie. Daje to stuprocentową satysfakcję klienta. A nam pewność, że robimy to najlepiej jak potrafimy!
TS1
Aleksandra Jamrożek
Kupujący

Po kilkunastu poprawkach wreszcie mam logo, jakie sobie wymarzyłam. Świetne kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb. Poza tym jesteście mistrzami grafiki, naprawdę ??

TS4
Tracey Dillon
Kupujący
Po prostu KOCHAM swoje nowe logo!  ❤️ Moi klienci zresztą też 😉
Ts3
Sylwia Laskowska
Kupujący
Swoje logo otrzymałam zaledwie po 24 godzinach. Super sprawa! Polecam w 100 procentach.
Testimonials
Marta Korn
Kupujący
Świetny serwis i profesjonalna obsługa! Na pewno wrócę po więcej 🙂
Ewelina Zydroń
Kupujący
Nasza współpraca przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami! Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanych rozwiązań i projektów. Mogę polecić firmę “Twoje Logo” jako rzetelnego i kompetentnego partnera do realizacji zaawansowanych projektów graficznych.
fisjon
Kupujący
Bardzo dobry kontakt i świetny efekt końcowy. Polecam
Agnieszka Chylińska
Kupujący
Unikalne logo , czyste , profesjonalne podejście do klienta. Polecam ekipę od zadań specjalnych bo potrzebowałam na już a projekt przeszedł moje oczekiwania
Asia Ochnik
Kupujący
Jestem bardzo zadowolona ze wspópracy , dogadanie każdego szczegółu stały kontakt oraz profesjonalne podejście .Polecam!!!
Mikolaj11
Kupujący
Kreatywni młodzi ludzie, polecam gorąco!!!
Bhamkey
Kupujący
Great designs and a professional business, exactly what I was looking for. Thank you! 🙂
Bhamkey
Kupujący
Polecam, szybka i profesjonalna obsługa!
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]