Pakiet Premium + 10 sekundowy film promocyjny 50 złotych taniej!

Cześć! 👋 Z racji ogromnego zainteresowania naszym pakietem Gold, postanowiliśmy dodać promocyjny pakiet Gold Exclusive, który jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla startujących firm, jak i tych z dłuższą historią.

Zawiera on:
💎 6 indywidualnych projektów,
💎 Realizacje w 48 godzin,
💎 10 sekundowy film promocyjny 🎬,
💎 Projekt wizytówek,
💎 Nielimitowaną ilość poprawek,
💎 Wektorowe Logo oraz Znak Wodny,
💎 Pełna wizualizacja 3D.

⭐ JAK GO ZAMÓWIĆ?
Pakiet ten można zamówić tylko za pośrednictwem Facebooka lub bezpośredniego kontaktu. Napisz zatem do nas i otrzymaj gotowy projekt już za 2 dni!

⭐ DLACZEGO WARTO W NIEGO ZAINWESTOWAĆ?
Szczerze mówiąc, nie znaleźliśmy lepszej oferty w cały internecie. W dodatku zamawiając na TwojeLogo.eu masz gwarancję 100% satysfakcji lub zwrotu wszystkich kosztów! Nie czekaj zatem aż promocja się skończy i zamów już teraz!

⛔ Promocja ograniczona czasowo ⛔

6 INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW LOGO

Logo jest podstawowym elementem każdej firmy. Jest to niejako twarz wszystkich instytucji. Każdy chce wyróżniać się za pomocą znaku, który będzie godnie reprezentował wizerunek firmy. Dlatego warto zainwestować w jego profesjonalnie wykonanie i sprawić, aby Twoje logo wyróżniało się na tle innych.

Projekt wizytówek

Dzięki wizytówkom w prosty i elegancki sposób przedstawisz swoją ofertę klientom. Co więcej, dzięki profesjonalnemu wykonaniu zdobędą one szeroką uwagę i z pewnością będziesz chciał mieć ich jak najwięcej!

+ Realizacja w 48 godzin!
Film promocyjny

Chciałbyś zwiększyć swoją sprzedać?
A może zastanawiasz się jak zdobyć uwagę swoich potencjalnych klientów?

Jeśli, któreś z tych pytań dotyczy Twojej firmy to mamy rozwiązanie Twoich problemów! Chodzi nam oczywiście o naszą nową ofertę, która dotyczy filmów i spotów reklamowych.

TwojeVideo jest usługą, która pomoże rozwinąć Twój biznes a także doda mu trochę dynamicznego rozwoju. Nasze filmy sprawią, że dotrzesz do większej ilości osób a także zaprezentujesz swoją markę w elegancki sposób (np. na Facebooku lub innych kanałach).

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]