O czym pamiętać przy projektowaniu strony internetowej? Jak stworzyć ciekawą stronę www?

Strona,

Każda strona internetowa jest wizytówką firmy. To dzięki niej klienci dowiadują się o jej istnieniu a także zapoznają się z jej ofertą. Jak zatem zatrzymać ich jak najdłużej? Jak stworzyć stronę internetową, na którą aż chce się wejść?

Te pytania zadawaliście sobie zapewne nie raz, ale mamy dla was świetną widomość – znaleźliśmy na nie odpowiedź (a w zasadzie odpowiedzi, bo jest ich kilka). Poniżej przedstawiamy więc o czym warto pamiętać przy projektowaniu strony internetowej, by stworzyć z niej prawdziwe dzieło sztuki!

#1

Minimalizm nie zawsze się sprawdza, jednak podstawową cechą każdej ciekawej strony jest przejrzystość. Nie chodzi więc o to, by na swojej wirtualnej wizytówce upchać wszystko, co tylko się da, ale by zastanowić się nad tym, co jest najważniejsze. Jakie treści powinny trafić do odbiorcy najpierw? Który z nich są najważniejsze? I wreszcie, jak zaprezentować je w atrakcyjny sposób i zachęcić do ich przeczytania? Jeśli każdy projekt zaczniesz od zadania sobie tych trzech pytań to gwarantujemy Ci sukces nie tylko w projektach stron internetowych

#2

Jeśli lubisz robić wszystko samemu to chapeau bas, jednak warto delegować część swoim obowiązków i rzeczy z listy to-do. I właśnie taką może być wykonanie strony www. Nikt nie zaprzeczy, że robiąc wszystko samemu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, ale czy nie lepiej zainwestować te pieniądze we własny wizerunek? Postaw na profesjonalistów – to zawsze się opłaca!

Strona internetowa ekonomiczna

Termin realizacji: do 10 dni
999 złotych brutto
 • Szablon graficzny do wyboru
 • Wybór kolorystyki i czcionek
 • Wersja responsywna (mobile)
 • System CMS - edycja strony
 • 5 podstron w cenie
 • Domena za 0zł (pierwszy rok)
 • Wsparcie i pomoc techniczna

Strona internetowa premium

Termin realizacji: do uzgodnienia
41400 złotych brutto
 • Time & Materials
 • Analiza
 • Dobór optymalnych rozwiązań
 • Projektowanie makiet
 • Projekt witryny
 • Wdrożenie i testowanie
 • Zaawansowana optypalizacja

Strona internetowa profesjonalna

Termin realizacji: do 25 dni
3290 złotych brutto
 • Koncepcja witryny (UX)
 • Wybór kolorystyki i czcionek
 • Profesjonalna oprawa graficzna (UI+UX)
 • Automatyczne optymalizacje
 • 10 podstron w cenie
 • Domena za 0zł (pierwszy rok)
 • Wsparcie i pomoc techniczna

#3

Jeśli zamierzasz tworzyć treści mające znaleźć się na twojej internetowej, pamiętaj by zapewnić sobie spokój, wygodne narzędzie do pracy i przede wszystkim trochę wolnego czasu. Istotne jest, aby podczas pisania nie popełniać błędów i swoimi tekstami przyciągać nowych internautów (a także wyszukiwarki). Przydatnym narzędziem może być Language Tool lub Gramally. Skorzystanie z nich to sposób na wychwycenie błędów, których nie udało się wyłapać samodzielnie. Co ważne, narzędzia te zaznaczają błędy, których nie wyłapie klasyczny edytor tekstu. Programy uwzględnia nie tylko literówki i błędy ortograficzne, ale również robi korektę błędów logicznych i niewłaściwego szyku wyrazów.

#4

Te dwie cechy są czasem najtrudniejsze  w osiągnięciu nawet dla doświadczonych webdesignerów. To, w jaki sposób przedstawiamy treści oraz produkty na stronie, nie powinno bowiem zależeć od naszych prywatnych upodobań, ale od pewnych standardów wypracowanych przez ostatnie lata istnienia stron www. Przede wszystkim, należy zadbać o:

 • Przejrzystość oferty,
 • Zachowanie kontrastu między ofertą, np. produktem a tłem,
 • Pustego miejsca na stronie, które wbrew powszechnej opinii nie jest zmarnowaną szansą  na kolejną funkcjonalność, a służy organizacji i podkreśleniu elementów, które już znalazły się na stronie.

#5

Możesz wierzyć lub nie, ale naukowo udowodniono, że już po pierwszym spojrzeniu jesteśmy w stanie ocenić ofertę i wydedukować jakie są jej wady i zalety. Nie musimy wcale czytać cenników ani zagłębiać się w jakieś dokumentacje. Naszemu mózgowi wystarczy jedynie szybki rzut okiem! Zadbaj więc o to, by każdy treść miała najwyższą jakość. Powyżej wspomnieliśmy o tekstach, jednak zwróć uwagę także na zdjęcia. Sprawdź czy są one czytelne albo weź kogoś z zewnątrz i zapytaj się co sądzi o twojej stronie. Prawdą jest, że czasem nie da się osiągnąć doskonałości, ale zawsze można zbliżyć się do niej chociaż o krok 😉

TS1
Aleksandra Jamrożek
Kupujący

Po kilkunastu poprawkach wreszcie mam logo, jakie sobie wymarzyłam. Świetne kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb. Poza tym jesteście mistrzami grafiki, naprawdę ??

TS4
Tracey Dillon
Kupujący
Po prostu KOCHAM swoje nowe logo!  ❤️ Moi klienci zresztą też 😉
Ts3
Sylwia Laskowska
Kupujący
Swoje logo otrzymałam zaledwie po 24 godzinach. Super sprawa! Polecam w 100 procentach.
Testimonials
Marta Korn
Kupujący
Świetny serwis i profesjonalna obsługa! Na pewno wrócę po więcej 🙂
Ewelina Zydroń
Kupujący
Nasza współpraca przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami! Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanych rozwiązań i projektów. Mogę polecić firmę “Twoje Logo” jako rzetelnego i kompetentnego partnera do realizacji zaawansowanych projektów graficznych.
fisjon
Kupujący
Bardzo dobry kontakt i świetny efekt końcowy. Polecam
Agnieszka Chylińska
Kupujący
Unikalne logo , czyste , profesjonalne podejście do klienta. Polecam ekipę od zadań specjalnych bo potrzebowałam na już a projekt przeszedł moje oczekiwania
Asia Ochnik
Kupujący
Jestem bardzo zadowolona ze wspópracy , dogadanie każdego szczegółu stały kontakt oraz profesjonalne podejście .Polecam!!!
Mikolaj11
Kupujący
Kreatywni młodzi ludzie, polecam gorąco!!!
Bhamkey
Kupujący
Great designs and a professional business, exactly what I was looking for. Thank you! 🙂
Bhamkey
Kupujący
Polecam, szybka i profesjonalna obsługa!
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]