NASZ ZESPÓŁ

TWOJELOGO tworzą ludzie, którzy mają jeden, wspólny cel — dostarczenie jak najlepszego produktu. Poznaj nas i zobacz, dlaczego warto nam zaufać.

ONI JUŻ TO ZROBILI

Zaufało nam już ponad 1000 klientów.

Pomogliśmy już setkom osób i firm. Zamów swój wymarzony projekt już dziś i dołącz do stale rosnącego grona zadowolonych klientów TWOJELOGO!

Szanujemy Twój czas. Nie będziesz długo czekać na projekt.

Znamy wszystkie najnowsze trendy w projektowaniu graficznym.

Logo w formie wektorowej wykorzystasz na tysiąc sposobów.

Projektujemy spełniając wymagania użytkowników urządzeń mobilnych.

DRAWING

NASZE PRACE

Mówią same za siebie

Kreatywne i indywidualne podejście TWOJELOGO pozwala na tworzenie projektów idealnie dopasowanych do potrzeb klientów. Budowanie silnej tożsamości marki w sieci nigdy nie jest łatwe, ale z naszą pomocą będzie prostsze niż kiedykolwiek. Zaufaj prawdziwym specjalistom z branży graficznej. Sprawdź nasze projekty i zobacz na własne oczy, że możesz spodziewać się jedynie nietuzinkowych pomysłów i wysokiej jakości.

Mateusz Zarachowicz

CEO | Dyrektor | Grafik

Założyciel firmy TWOJELOGO. Studiował projektowanie graficzne na uniwersytecie w Londynie, po czym podjął się pracy freelancera. Dzięki swojemu stylowi pracy błyskawicznie zdobył zainteresowanie i uznanie klientów. Z sukcesem otworzył własną działalność gospodarczą, a starannie dobrani pracownicy pomagają mu dostarczać jak najlepsze produkty. Poza projektowaniem logotypów jego atuty obejmują także umiejętne zarządzanie firmą i głowę do reklamy.

Phone: +48 690 527 003

E-mail: [email protected]

Toon 01 final
Toon 02 final
Michał Jabłoński
Manager | Redaktor | Junior Developer

Pasjonata stron internetowych i dobrych tekstów. Dzięki połączeniu tych dwóch rzeczy nasza strona jest taka czytelna i zawiera mnóstwo interesujących treści. Poza tym, Michał potrafi spojrzeć na wszystko z wielu perspektyw. Myślenie out of the box daje mu ogromną przewagę nad resztą… co zresztą widać na naszej stronie 🙂

Phone: +48 603-315-128

E-mail: [email protected]

Kamila
Czarodziejka Photoshopa i Illustratora

Patrząc na prace Kamili można odnieść wrażenie, że zaczęła projektować zanim zaczęła mówić… i być może jest to prawdą 🙃 Każdy logotyp i baner, który miała okazję zaprojektować jest prawdziwym dziełem sztuki, o czym możecie się przekonać przeglądając nasze portfolio. Jej styl to połączenie kreatywności i prostoty. To właśnie dzięki niemu wygrała wiele konkursów i zdobyła to, co najważniejsze – zaufanie klientów.

Phone: +48 603-395-128

E-mail: [email protected]

Toon 04 final (2)
🌐 ROZWIJAMY SIĘ RAZEM Z WAMI 🌐
 
⭐Jak zapewne zauważyliście, od jakiegoś czasu na www.twojelogo.eu oferujemy również projekty i wykonanie stron internetowych. Dla wielu różnorodność naszych usług może wydawać się zaskakująca, ale właśnie na tym polega idea TwojeLogo – na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku każdego biznesu.
 
⭐Co więcej, nasz zespół ciągle poszerza się o nowe twarze a co za tym idzie mamy coraz więcej pomysłów! Zapraszamy więc do śledzenia naszych postów czy to na Facebooku czy to na blogu (https://www.twojelogo.eu/blog/), by nie przegapić nadchodzących nowości i promocji!
 
🌐 DZIĘKUJEMY, ZA ZAUFANIE, JAKIM OBDARZYŁO NAS TYSIĄCE KLIENTÓW! 🌐
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY