NASZ ZESPÓŁ

TWOJELOGO tworzą ludzie, którzy mają jeden, wspólny cel — dostarczenie jak najlepszego produktu. Poznaj nas i zobacz, dlaczego warto nam zaufać.

ONI JUŻ TO ZROBILI

Zaufało nam już ponad 1000 klientów.

Pomogliśmy już setkom osób i firm. Zamów swój wymarzony projekt już dziś i dołącz do stale rosnącego grona zadowolonych klientów TWOJELOGO!

Szanujemy Twój czas. Nie będziesz długo czekać na projekt.

Znamy wszystkie najnowsze trendy w projektowaniu graficznym.

Logo w formie wektorowej wykorzystasz na tysiąc sposobów.

Projektujemy spełniając wymagania użytkowników urządzeń mobilnych.

DRAWING

NASZE PRACE

Mówią same za siebie

Kreatywne i indywidualne podejście TWOJELOGO pozwala na tworzenie projektów idealnie dopasowanych do potrzeb klientów. Budowanie silnej tożsamości marki w sieci nigdy nie jest łatwe, ale z naszą pomocą będzie prostsze niż kiedykolwiek. Zaufaj prawdziwym specjalistom z branży graficznej. Sprawdź nasze projekty i zobacz na własne oczy, że możesz spodziewać się jedynie nietuzinkowych pomysłów i wysokiej jakości.

Toon 01 final
Mateusz
CEO | Dyrektor | Grafik

Założyciel firmy TWOJELOGO. Studiował projektowanie graficzne na uniwersytecie w Londynie, po czym podjął się pracy freelancera. Dzięki swojemu stylowi pracy błyskawicznie zdobył zainteresowanie i uznanie klientów. Z sukcesem otworzył własną działalność gospodarczą, a starannie dobrani pracownicy pomagają mu dostarczać jak najlepsze produkty. Poza projektowaniem logotypów jego atuty obejmują także umiejętne zarządzanie firmą i głowę do reklamy.

Phone: +48 514 785 281

E-mail: [email protected]

Michał
Manager | Redaktor | Junior Developer

Pasjonata stron internetowych i dobrych tekstów. Dzięki połączeniu tych dwóch rzeczy nasza strona jest taka czytelna i zawiera mnóstwo interesujących treści. Poza tym, Michał potrafi spojrzeć na wszystko z wielu perspektyw. Myślenie out of the box daje mu ogromną przewagę nad resztą… co zresztą widać na naszej stronie 🙂

Phone: +48 623-435-328

E-mail: [email protected]

Kamila
Czarodziejka Photoshopa i Illustratora

Patrząc na prace Kamili można odnieść wrażenie, że zaczęła projektować zanim zaczęła mówić… i być może jest to prawdą 🙃 Każdy logotyp i baner, który miała okazję zaprojektować jest prawdziwym dziełem sztuki, o czym możecie się przekonać przeglądając nasze portfolio. Jej styl to połączenie kreatywności i prostoty. To właśnie dzięki niemu wygrała wiele konkursów i zdobyła to, co najważniejsze – zaufanie klientów.

Phone: +48 623-335-923

E-mail: [email protected]

Gunanjar
Grafik

Gunan jest pasjonatą grafiki. Kocha to robić i dlatego jest on w ekipie TwojeLogo. To dzięki niemu powstało setki logotypów a tysiące firm zyskały profesjonalny wizerunek!

Phone: +48 323-423-328

E-mail: [email protected]

Sherry
Sherry
Edytor Filmów i Animacji
Ukończył studia magisterskie z informatyki i technologii. Ma ponad 9-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, dostosowywaniu, niestandardowym PHP, projektowaniu i tworzeniu aplikacji Codeigniter i motywów WordPress, projektowaniu graficznym i animacji wideo. Pracował dla ponad 400+ klientów ze 100% wskaźnikiem satysfakcji. Zawsze kieruję swoim klientem do tego, co trzeba pokazać w filmie, co przyciągnie widzów i jak można rozwinąć swój biznes za pomocą filmu promocyjnego.
Phone: +48 623-335-923 E-mail: [email protected]
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY