NASZ ZESPÓŁ

TwojeLogo to grupa ludzi połączona pasją tworzenia. Wspólnie dążąca do jednego celu, jakim jest dostarczenie najlepszego produktu dla swoich klientów.
Nasz zespół to ludzie, tacy jak Wy! Mający swoje pasje, którym w pełni się oddają. Poznajcie nas nieco bliżej i przekonajcie się, że warto nam zaufać!

Oni już zaufali naszemu zespołowi!

Naszemu zespołowi zaufało ponad 1000 klientów.

Nasz zespół zrealizował setki projektów dla osób prywatnych oraz firm.
Nie zwlekaj i zamów swoje wymarzone logo, stronę internetową, sklep, a nawet wizytówki razem z TwojeLogo i dołącz do stale rosnącego grona zadowolonych klientów już dzisiaj!

Twój czas jest dla nas ważny, dlatego czas realizacji zamówienia nie jest długi, bo wynosi ledwo 72 godziny.

Znamy się na aktualnie panujących trendach projektowania graficznego.

Wektorowy format, w jakim zapisujemy projekty logo, możesz wykorzystać na wiele sposobów.

Nasze projekty spełniają wymagania użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Zaufanie jest naszą najcenniejszą walutą

Wykonaliśmy ponad tysiąc projektów a naszą firmę oceniły setki osób. Sprawdź ich opinie i przekonaj się, czy TwojeLogo jest firmą jakiej szukasz! 😎

DRAWING

NASZE PRACE

Mówią same za siebie

Nasz zespół cechuje się kreatywnym i indywidualnym podejściem.

Pozwala nam to na tworzenie idealnych projektów zgodnych z oczekiwaniami klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że budowanie silnej tożsamości marki w sieci nie jest prostym zadaniem, ale z naszą pomocą stanie się to   łatwiejsze.
Zaufaj specjalistom z branży graficznej. Zapoznaj się z naszymi projektami stworzonymi z nietuzinkowych pomysłów, będących najwyższej jakości.

Nasz zespół czeka na Ciebie!

Toon 01 final
Mateusz
CEO | Dyrektor | Grafik

Jest założycielem TwojeLogo.
Swoje doświadczenie w projektowaniu zdobył na uniwersytecie w Londynie, zaś zawodowe jako wieloletni pracownik freelancer.
Nim się zorientował, ciężka praca nad sobą zwrócił zainteresowanie coraz to, większej rzeszy klientów. To, pozwoliło na otwarcie własnej działalności gospodarczej.
Nie można także zapominać, że poza projektowaniem logotypów, może się pochwalić umiejętnością zarządzania firmą oraz głowę do reklamy.

Phone: +48 514 785 281

E-mail: [email protected]

Michał
Manager | Redaktor | Junior Developer

Pasjonat stron internetowych oraz dobrych tekstów.
Te dwie cechy sprawiają, że nasza strona internetowa posiada mnóstwo interesujących treści. Dzięki możliwości spoglądania z różnych perspektyw zyskał przewagę nad resztą. Możemy się o tym przekonać, przeglądając naszą stronę internetową.

Phone: +48 623-435-328

E-mail: [email protected]

Kamila
Czarodziejka Photoshopa i Illustratora

Każdy logotyp i banner, jaki miała przyjemność projektować to istne dzieło sztuki. Stworzone z pasją i sercem, wywołują uśmiech i zadowolenie u nie jednego klienta.
Jej styl jest prosty, ale jednocześnie kreatywny i nietuzinkowy. Dlatego, udało Jej się wygrać wiele konkursów i tym samym zwiększyć zaufanie pośród klientów. Poza tym nie ma to jak kobieca ręka w typowo męskiej ekipie.

Phone: +48 623-335-923

E-mail: [email protected]

Gunanjar
Grafik

Pasja i miłość do grafiki sprawiła, że zawitał do naszego zespołu.
On również odpowiada za wiele przepięknych logotypów, jakie wyszły spod Jego ręki. Zawsze tworzone z sercem i myślą o klientach.

Phone: +48 323-423-328

E-mail: [email protected]

Sherry
Sherry
Edytor Filmów i Animacji

Magister informatyki i technologii.
Ponad 9-letnie doświadczenie związane z tworzeniem stron internetowych, dopasowywaniu, niestandardowym PHP, projektowaniu oraz tworzeniu aplikacji Codeingiter, a nawet motywów WordPress, projektowaniu graficznym i animacji wideo pracował z ponad 400 + klientów. Wszyscy, byli usatysfakcjonowali efektami Jego pracy.
Zawsze, wspiera klientów podczas tworzenia filmów informujących, na jakich elementach trzeba się skupić, aby skuteczne przyciągnąć widzów.

Phone: +48 623-335-923 E-mail: [email protected]
PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]