Loga, strony www i filmy promocyjne – czyli słowo o naszej ofercie.

Cześć! Wiele osób pyta nas o szczegóły naszej oferty, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania w formie postu. Nie będzie on dotyczył tylko projektów logo, ale także stron www i naszej najnowszej oferty – filmów promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście, do skorzystania z niej! 🙂

Pytania odnośnie logo:
Jak jest czas realizacji projektu?

W naszym regulaminie jest zapis, który mówi o tym, że czas wykonania wstępnych projektów może wynosić do 12 dni. Z czego to wynika? Czasem ciężko jest skontaktować się z klientem w celu ustalenia szczegółów a także niektóre projekty (np. Pakiet Gold) zawierający aż 5 wstępnych projektów wymaga czasu. Oczywiście, większość projektów jest realizowana w 2-3 dni, jednak jeśli chcesz mieć zagwarantowaną ekspresową realizację zawsze możesz dodać taką opcję do swojego zamówienia.

Czym jest projekt wektorowy?

Znasz to uczucie, gdy rozciągasz zdjęcia a w pewnym momencie zostają z niego już tylko same piksele? No właśnie, chyba nie chciałbyś żeby twoje logo wyglądało w ten sposób. Z tego powodu każdy projekt wykonany w TwojeLogo jest dostarczany też w formacie wektorowym. Krótko mówiąc, dzięki niemu możesz używać go wszędzie gdzie tylko się da i to bez utraty jakości!

Czy za poprawki trzeba dodatkowo płacić?

Poprawki w naszej firmie są całkowicie darmowe, dlatego bez dodatkowych kosztów upiększymy Twój projekt tak, by był perfekcyjny! P.S. Właśnie to sprawia, że mam tak wysoką ocenę na Google – aż 4,8 na 5!

STROny www
W jaki sposób będę mógł edytować potem moją stronę www?

Bardzo prosto! Strony, które tworzymy opieramy o CMS WordPressa, który jest w tym momencie chyba najlepszym dostępnym system do zarządzania treścią. Dodatkowo, pomożemy Ci w obsłudze Twojej strony i zadbamy o to, by cały kod był przejrzysty.

Jaka jest cena stworzenia sklepu internetowego lub własnego projektu?

Każdy projekt jest indywidualny, dlatego podobnie podchodzimy do jego wyceny. Prosty sklep internetowy jest przecież zupełnie inny niż np. stworzenie hurtowni on-line. I zupełnie inne jest nasze podejście tzn. razem z klientem staram się omówić projekt i tworzyć projekt nie tylko dla niego, ale też razem z nim. Dzięki temu z dumą chwalimy się swoimi pracami, a cześć z nich zgłaszamy nawet do konkursów. One po prostu na to zasługują! 🙂

Czy podane ceny dotyczą również domeny i hostingu strony?

Tak, każdy pakiet strony www zawiera darmowy hosting i domenę przez pierwszy rok. Co więcej, w gratisie optymalizujemy kod strony tak, by działała jak najszybciej a Google pokazywał ją w pierwszej dziesiątce!

Filmy promocyjne
Jak długi będzie Mój film?

Szczerze mówiąc, wszystko zależy od klienta i jego potrzeb. Zwykle tworzymy filmy trwające od 30 do 60 sekund, jednak jeśli chcesz stworzyć bardziej rozbudowany spot reklamowy to nie ma problemu! Dla naszych montażystów będzie to czysta przyjemność!

Gdzie można zobaczyć wasze przykładowe projekty?

Tuż obok a także na naszym kanale na Youtube 🙂 Serdecznie zapraszamy do subskrypcji i śledzenia najnowszych ofert i promocji.

Mamy nadzieję, że powyższe pytania rozwiały wasze wątpliwości a jeśli chcielibyście o coś dopytać to śmiał dajcie znać czy to przez email czy przez Facebooka. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów ofert TwojeLogo – specjalistów od branży digital.

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]