Kompleksowa obsługa firmy od TwojeLogo – Twojego partnera w biznesie!

Jedynym z naszych ostatnich klientów jest firma Milion Rzęs dla której wykonaliśmy między innymi logo oraz responsywną stronę www. Jesteśmy dumni z tych projektów, dlatego chcielibyśmy opowiedzieć trochę więcej o tym jak wygląda współpraca z TwojeLogo i jakich rezultatów można się po niej spodziewać. 

Responsywna strona www

Poniżej zamieszamy makietę, na której zobaczycie jak wygląda strona, którą dla nich wykonaliśmy. Co warto podkreślić, jest ona w pełni responsywna tzn. wygląda świetnie zarówno na komputerach, tabletach jak i telefonach. Dodatkowo, ma to znaczenie w obsłudze formularza, który służy do rezerwacji online. 

P.S. Wiele osób pytało nas czy oferujemy dodatkowe funkcjonalności do strony takie jak rezerwacje online, formularze kontaktowe etc. Jak widzicie nie jest to dla nas żadnym problemem!

Jak widzicie sama witryna prezentuje się naprawdę świetnie. Może opowiemy więc czym kierowaliśmy się ją tworząc…

Nasze wartości

Przede wszystkim, skupiliśmy się na tym, by strona była wygodna w obsłudze i przejrzysta. Bo chyba to jest najważniejsze, prawda? Dodatkowo zadbaliśmy o to, by właścicielka sama mogła w prosty sposób zmieniać i aktualizować treści. Zainstalowaliśmy więc system zarządzania treścią (CMS) WordPress, który zdziałał prawdziwe cuda!

Co więcej, nasi deweloperzy to prawdziwi artyści. Ich pasja do designu sprawiła, że każda tabelka przykuwa oko a uwaga klienta kieruje się na to, co najważniejsze.

Stronę salonu wyposażyliśmy też w ciekawą galerię tak, by Pani Amanda mogła pokazywać swoje ostatnie prace. Krótko mówiąc, staraliśmy się tworzyć stronę nie tyle dla niej, co razem z nią.

Co jeszcze wykonaliśmy dla Milion Rzęs?

Nasza współpraca z tym salonem kosmetycznym zaowocowała jeszcze kilkoma, ciekawymi projektami. Jak widać na obrazku obok wykonaliśmy również wizualizację szyldu, który w kolorystyce złota przykuwa uwagę i budzi zaufanie do marki.

Stworzyliśmy również eleganckie wizytówki, które w połączeniu ze stroną www oraz innymi akcesoriami zbudowały Milionom Rzęs silną markę. Jak dowiedzieliśmy się od Pani Amandy od kiedy jej firma odświeżyła swój wizerunek, zaczęła również odświeżać swoją listę klientów – oczywiście o tych nowych! Cieszymy się z tego i zapraszamy do zajrzenia na www.milionrzes.pl

AMANDA4
KONKRETNE REZULTATY

Jak widzicie, współpraca z TwojeLogo to nie tylko atrakcyjna oferta. Jest ona potwierdzona opiniami naszych klientów i konkretnymi rezultatami, do których doprowadziła.

Od dzisiaj postaramy się opisywać na naszym blogu zlecenia dla naszych klientów. Będziemy pokazywać w jaki sposób one przebiegają i z chęcią pochwalimy się efektem finalnym.

ZAINWESTUJ W SWOJĄ MARKĘ

Pamiętaj, że ty też możesz rozwinąć swoją markę razem z nami. Oferujemy kompleksową ofertę dla każdej firmy a jeśli masz jakiekolwiek pytanie śmiało do nas napisz! Z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]