Firmy projektujące logo w Polsce

Projektowanie logo firmy to niełatwe zajęcie, które wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale i dużej kreatywności. Proces ten wymaga czasu i realizuje się go w kilku etapach. Od przygotowania szkiców, po wstępne wizualizacje, aż po moment ostatecznego doszlifowania projektu. Dobrze przygotowany projekt to logo, które jest nowoczesne, minimalistyczne i zaskakujące w swojej formie, dzięki czemu  szybko zapada w pamięć. Dowiedz się, jak wybrać firmy projektujące logo w Polsce oraz jakie programy graficzne i formaty służą do tworzenia logo.

Projektowanie logo – jak wybrać dobrego usługodawcę?

Jeśli już zdecydowałeś się profesjonalny znak firmowy, pora na wybór odpowiedniej agencji marketingowej. Firmy projektujące logo w Polsce stanowią niezwykle obszerny rynek. Zajedziesz na nim duże korporacje o szerokim wachlarzu innych dodatkowych usług. Takie przedsiębiorstwa często liczą sobie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za projektowanie logo wraz z księgą znaku. Z kolei mniejsze firmy świadczą tańsze usługi i z reguły zajmują się wąską specjalizacją, jaką jest projektowanie identyfikacji wizualnej.

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazy: projektowanie logo Warszawa, projektowanie logo Kraków czy projektowanie logo Toruń, abyś znalazł firmę z Twojej okolicy. Możesz także wybrać firmy z innej miejscowości niż Twoja, które świadczą usługę, jaką jest projektowanie logo online. Pamiętaj jednak przy tym, aby komunikacja z nią przebiegała płynnie.

pibus leo.

Projektowanie logo — jaki program będzie najlepszy?

Projektowanie logo – jaki program graficzny wybierze firma — będzie świadczyło w dużej mierze o jej kompetencjach i profesjonalizmie? Niektóre firmy projektujące logo w Polsce wykorzystują program graficzny będący liderem na rynku, czyli Illustrator pochodzący ze stajni Adobe. Inne korzystają z Corel Draw coraz rzadziej używanego, ale równie funkcjonalny i profesjonalny. Pamiętaj jednak, że ten drugi program może być nieobsługiwany przez nowoczesne drukarnie.

Niektóre firmy korzystają z innych programów do projektowania logo. Kreatory logo, takie jak Canva, Logo Design Studio czy Sothink Logo Maker odpłatnie udostępniają ciekawe szablony i wzorce projektowe. Gorzej, jeśli trafisz na nieuczciwego usługodawcę, który sięgnie po darmowe programy online. Za ich pomocą można masowo „produkować” logo o wątpliwej jakości ze szkodą dla firm zlecających projektowanie logo…

Możesz także wykorzystać darmowe programy, które umożliwią ci projektowanie logo online  samodzielnie. Jeśli jednak nie znasz się na projektowaniu, zdecydowanie powinieneś skorzystać z rozwiązania, jakim jest profesjonalna firma projektująca logo. Zapłacisz za nie więcej, ale na pewno zyskasz nowoczesne, interesujące i zapadające w pamięć logo.

Projektowanie logo — jaki format będzie najlepszy?

Firmy projektujące logo w Polsce powinny udostępnić Ci projekt logo w wielu różnych formatach. Piki te będą ci potrzebne w zależności od tego, do czego będziesz potrzebował użyć swojego logo.

Projektowanie logo — jaki format do grafiki rastrowej

Pliki grafiki rastrowej zapisuje się w postaci pikseli w przestrzeni barw RGB i są odpowiednio skompresowane, dzięki czemu zajmują mało miejsca. Będziesz ich potrzebował do umieszczania swojego logo na stronie www, w social mediach i czy w wirtualnym katalogu twojej firmy.

Pliki grafiki rastrowej zapisuje się w formatach:

  • .jpg
  • .jpeg 
  • .png

Projektowanie logo — jaki format do grafiki wektorowej

Pliki grafiki wektorowej składają się z linii, krzywych i punktów, które mają swoje ściśle ustalone miejsce w układzie współrzędnych. Zapisuje się je w przestrzeni barw CMYK, są one łatwo skalowalne, co oznacza, że można je dowolnie powiększać bez utraty ich jakości. Projektowanie logo w wektorach pozwoli ci umieszczać je we wszystkich materiałach przeznaczonych do druku — na wizytówkach, papierze firmowych, bannerach, katalogach oraz na gadżetach firmowych jak długopisy, breloki, kubki itp.

Formaty grafiki wektorowej to: 

  • .ai
  • .svg
  • .eps
  • .cdr
  • .pdf

ZAMÓW LOGO SPOŚRÓD NASZYCH PAKIETÓW!

100% satysfakcji

3.5/5

325zł brutto

W zestawie znajdziecie:

⭐️ 3 indywidualne projekty

⭐️ Stuprocentowa gwarancja jakości

⭐️ Pełna wizualizacja 3D

⭐️ Wektorowe Logo oraz Znak Wodny

5/5
650 600zł brutto

W zestawie znajdziecie:

🔥 6 indywidualnych projektów

🔥 10-sekundowy film promocyjny gratis!

🔥 Realizacja w 72 godziny​

🔥 Stuprocentowa gwarancja jakości

🔥 Wektorowe Logo oraz Znak Wodny

🔥 Pełna wizualizacja 3D

🔥 Projekt Wizytówek​

4/5

399zł brutto

W zestawie znajdziecie:

🏅 5 indywidualnych projektów

🏅 Stuprocentowa gwarancja jakości

🏅 Realizacja w 72 godziny

🏅 Wektorowe Logo oraz Znak Wodny

🏅 Pełna wizualizacja 3D

🏅 Projekt wizytówek

ZOSTAW KOMENTARZ

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]