Filmy promocyjne dla firm, zamów je, już dzisiaj!

Filmy promocyjne dla firm to najlepsze rozwiązanie, do promocji Twojego przedsiębiorstwa. Nie zwlekaj i zamów je, już dzisiaj!

Czym są filmy promocyjne dla firmy?

Film promocyjny lub reklamowy to nic innego jak wideo promujące usługi, towary oraz świat wewnątrz firmy.  W związku z tym to jedna z efektywniejszych form pozwalająca na reklamę czy promocję przedsiębiorstwa.
Pozwalają, w lepszy sposób zwiększyć świadomość odbiorców na temat Twojej firmy, usług czy towarów, co przybliży ich do Ciebie. 
Takie filmy, z reguły są krótkie i trwają nie dłużej niż 30 sekund. Zawierają mnóstwo bodźców wizualnych oraz dźwiękowych, które mają za zadanie przyciągnąć odbiorcę. Reasumując, mają wykreować świadomość o podjęciu decyzji o kupnie prezentowanych towarów, czy nawiązania współpracy w związku z naszymi usługami.
Ubrane w kreatywną osłonę, potrafią zdziałać cuda z pewnością, zapadną w pamięć na długo.

 

Dlaczego filmy promocyjne dla firm?

Dzięki filmom promocyjnym z pewnością możesz:

  • Zaprezentować nowe produkty – zachęci to klientów do zapoznania się z nimi bez wychodzenia z domu. Pobudza ciekawość, dzięki której obserwatorzy chętniej zapoznają się z oferowaną ofertą.
  • Promocja firmy – po prostu, prezentacja firmy. Lokalu, biura, czy innego miejsca, w jakim odbywa się praca. Można także przedstawić pracowników, a wtedy klienci zapoznają się z Twoim zespołem. Zobaczą prawdziwych ludzi, a nie tylko głos, czy tekst.
  • Promocja wydarzenia – warto prezentować ważne wydarzenia dziejące się w firmie. Zbliży to obserwatorów oraz klientów do Ciebie. Pokaże, że Twoja firma żyje. Ciekawie przedstawione wydarzenia, tym bardziej zachęcą do współpracy z Tobą.
  • Akcje społeczne – ludzie cenią sobie akcje społeczne, więc jeśli Twoja firma zajmuje się takimi rzeczami, koniecznie uwiecznij je na filmie promocyjnym.

Zamów swoje intro

Z wielką chęcią przygotujemy dla Twojej firmy film promujący! Zareklamujemy Twoją firmę w ciekawy, a zarazem nietuzinkowy sposób, według Twoich wskazówek.
Zerknij koniecznie, do naszego portfolio i nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Nasze filmy promocyjne

Nasz zespół profesjonalistów posiada artystyczny zmysł, w związku z tym są w stanie przygotować zarówno spoty reklamowe, jak i filmy promocyjne czy reklamowe dla Twojej firmy.
Staramy się, w najdrobniejszych szczegółach zaprezentować firmę naszego klienta. Jesteśmy w stałym kontakcie.
W naszej ofercie znajdziesz:

  • Logo intro – jest to krótki filmik promujące logo Twojej firmy. Zrobimy to, w elegancki, wręcz w hollywoodzkim stylu!
  • Film promocyjny basic – podstawowa oferta promująca Twoją firmę. Każdy przedsiębiorca, chcący zdobywać klientów, powinien zaopatrzyć się w taki filmik, aby przyciągnąć ich do siebie i przybliżyć lepiej swoją firmę.
  • Film reklamowy pro – profesjonala reklama Twoich towarów i usług. Ciekawie zmontowany materiał trwający nawet do 1,5 minuty!

ZOSTAW KOMENTARZ

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]