Dlaczego warto mieć własną stronę internetową? 7 powodów TwojeLogo.eu

#1

W Polsce ponad 72% osób ma dostęp do Internetu, z czego więcej niż połowa tj. ponad 25 milionów Polaków z niego aktywnie korzysta. Średni czas jaki spędzają w Internecie korzystając z komputera wynosi ok 4,5 godziny dziennie, natomiast z urządzeń mobilnych ok 1,5 godziny co razem daje ok 6 godzin dziennie na przeglądaniu strony internetowych. Prawda, że sporo? Czy można sobie zatem pozwolić, żeby prowadząc biznes nie posiadać firmowej strony internetowej? Oczywiście, że nie!

#2

Dzięki odpowiedniemu SEO i ciekawym treścią możesz pojawić się na ekranie każdego – zwykłego Kowlaskiego, Dody czy nawet Donalda Trumpa. Wykorzystaj zatem te zasięgi i przedstaw swoją ofertę w ciekawy (albo nawet niecodzienny) sposób. Jeśli zainteresuj nią użytkowników to sukces jest już tylko kwestią czasu.

Pamiętaj, że tak samo jak ładne biuro jest wizytówką firmy, która zwiększa zaufanie klientów i tym samym zwiększa sprzedaż, tak i strona WWW postrzegana jest przez internautów właśnie jako takie wirtualne biuro. Dobra strona pokaże, że jesteśmy profesjonalną firmą, godną zaufania. Źle wykonana strona będzie negatywnie wpływała na postrzeganie firmy. Dlatego nie szukaj ofert, na których możesz zaoszczędzić kikadziesiąt złotych, ale postaw na ekspertów, którzy zadbają, by twoja wirtualna wizytówka była profesjonalna i elegancka.

✓ Szablon graficzny do wyboru

✓ Wybór kolorystyki i czcionek

✓ Wersja responsywna (mobile)

✓ System CMS – edycja strony

✓ 5 podstron  w cenie

✓ Domena za 0 zł (pierwszy rok)

✓ Wsparcie i pomoc techniczna

✓ Profesjonalna oprawa graficzna (UX+UI)

✓ Automatyczna optymalizacji

✓ Wersja responsywna (mobile)

✓ System CMS – edycja strony

✓ 10 podstron  w cenie

✓ Domena za 0 zł (pierwszy rok)

✓ Wsparcie i pomoc techniczna

#3

Jak dobrze wiemy, czas to pieniądz. Posiadanie strony internetowej pozwoli Ci jednak zaoszczędzić go w krótkim, jak i długim okresie. Udostępniając swoim klientom informacje o własnych produktach i usługach w różnych formatach możesz zaoszczędzić wiele cennego czasu, który spędziłbyś na komunikacji z nimi.

Bez względu na to, co oferujesz, możesz dzielić się ze swoimi klientami wskazówkami jak korzystać z zakupionych produktów. Dawaj im cenne rady i dziel się wartościową wiedzą a prędzej, czy później przekonasz się, że karma waraca.

#4

W przeciwieństwie do stacjonarnej lokalizacji,  strona internetowa działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i nieustannie dla Ciebie pracuje. W ten sposób możesz zapewnić zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom, wygodę przeglądania swoich produktów i usług po zamknięciu sklepu lub biura.

Co więcej, dzięki tak wielu interaktywnym funkcjom, odwiedzający Twoją stronę www mogą się z Tobą skontaktować, zapisać się na kursy, szkolenia, umówić spotkania, a nawet dokonywać zakupów i składać zamówienia.

ZDECYDOWANY?

Tak będzie wyglądać nasza współpraca.
01

💡 WYBIERZ

Pakiet Silver, Gold lub Premium pozwoli Ci na wybranie usługi dopasowanej do Twojego portfela i potrzeb. Zamówisz bezpiecznie nawet przez telefon.

02

🎨 SPERSONALIZUJ

Powiedz nam, czego oczekujesz. Każdy projekt jest unikalny – zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

03

⏱ POCZEKAJ

Projektujemy szybko i na podstawie Twoich wytycznych. Gwarantujemy wykonanie ewentualnych poprawek.

#5

Dzięki narzędziom takim jak Google Analytics z łatwością dowiesz się kogo najbardziej interesują twoje treści. Dzięki niemu możemy bowiem sprawdzić kto, kiedy, skąd i jak trafił na naszą stronę internetową. Trochę statystki i kreatywności naprawdę może dać mieszankę wybuchową 😉

Pozycjonowanie, Adwords, remarketing, e-mail marketing są więc narzędziami, dzięki którym możemy dotrzeć do zupełnie innego klienta bez ograniczeń terytorialnych, czy lokalnych. Nie zrobimy tego jednak bez odpowiedniej strony internetowej na którą skierujemy naszych klientów. Jestem pewien, że wydanie 300 zł na powieszenie banneru przy drodze nie będzie tak opłacalne jak wydanie tych samych 300 zł na pozycjonowanie strony internetowej, ale jeśli chcesz możesz przekonać się o tym samemu.

#6

Część procesów obsługi Klienta można zautomatyzować poprzez stronę www lub sklep internetowy. Często powtarzające się zapytania możemy umieścić w dziale FAQ, zamówienia przyjąć poprzez formularz lub koszyk zakupowy, dokumenty do pobrania umieścić na serwerze, zgłoszenia serwisowe obsłużyć online, rejestrację wizyt prowadzić przez Internet. Te wszystkie procesy może realizować system webowy oszczędzając pracę zespołu, czyli pieniądze Twojej firmy.

✓ Time & Materials

✓ Wdrożenie i testowanie

✓ Wersja responsywna (mobile)

✓ Przeprowadzenie analiz

✓ Projektowanie makiet

✓ Domena za 0 zł (pierwszy rok)

✓ Zaawansowana optymalizacja

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY