Dlaczego logotyp jest twarzą firmy?

Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy

Każda instytucja czy jednostka ma w zaoferowaniu coś, co jest znakiem rozpoznawczym, swego rodzaju wizytówką. Różne firmy odznaczają się wieloma atrybutami i cechami, które czynią z nich potentata. Jedną z rzeczy, którą posiada niemal każda firma, jest logotyp, czyli twarz instytucji.

No właśnie, ale co w ogóle jest tak wyrafinowanego w logotypie, że określa się go mianem nieodłącznej części firmy. Wydawać by się mogło, że to zwyczajny znak z napisem i z kolorową grafiką. Jednak za logotypem kryje się pewna cecha, bez której niektóre firmy mogłyby nie funkcjonować. Mowa tu o wizerunku, który jest bezapelacyjnie jednym z najważniejszych aspektów potrzebnych do sukcesu. Klienci zawsze chcą korzystać z usług danej firmy, która posiada pozytywny wizerunek. Mają bowiem przeświadczenie, że zostaną obsłużeni w sposób profesjonalny. Dlatego logotyp jest tak ważny, ponieważ jest głównym składnikiem wizerunku.

Dlaczego twojelogo?

oto 3 główne powody

Jakość

której konkurencja może nam tylko pozazdrościć 

profesjonalizm

Każde zlecenie w naszej firmie obsługiwane jest przez ekspertów, których doświadczenie liczone jest w latach!

Świetny kontakt z klientem

co przekłada się na 98% pozytywnych opnii

GWARANCJa satysfkacji

Do każdego zamówienie dołączamy 100-procentową gwarancję satysfakcji lub zwrot wszystkich kosztów

umiejętności

i styl, który wyprzedza trendy

1000+ zakończonych projektów!

Naszym umiejętnością zaufało już tysiące biznesów i możesz wierzyć lub nie, ale każdy projekt zakończył się sukcesem.

1000 +
Zadowolych klientów!
0 %
Satysfakcji albo zwrot wszystkich kosztów!
Siła perswazji

Jak wiemy ludzkie oko najczęściej spogląda na coś, co jest ładne lub niekonwencjonalne. Jeżeli więc coś jest ładne, to umysł podpowiada nam, że to jest pozytywne. Kiedy dziewczyna zobaczy piękną sukienkę wyeksponowaną na wystawie sklepowej, to jasne jest, że chciałaby ją mieć. Gdy chłopak przechodząc ulicą ujrzy nowiutkie BMW, to wiadomo, że chciałby posiadać taki sam samochód. Podobnie jest z logotypem… Jeżeli dana firma dzierży logo, które jest nie tylko ładne, ale i ciekawe, to prawdopodobieństwo zainteresowania się tą instytucją przez potencjalnego klienta wzrasta. Dlatego też warto zainwestować w dobry logotyp

Kojarzysz może…

Co przychodzi Ci na myśl, kiedy pomyślisz o firmie Apple? Konkretny model Iphone’a czy może sam Steve Jobs? Jestem przekonany, że większości ankietowanym przyszłoby na myśl nadgryzione jabłko, które jest jednocześnie logotypem elektronicznego hegemona. Zauważ, że często kojarzymy dane instytucje po ich logotypach. Podobnie jest z człowiekiem. Daną personę możemy skojarzyć po jej twarzy, wizerunku. A co jest twarzą firmy? Logotyp.

To proste i bardzo ważne!

Zapewne chciałbyś, aby Twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji. Od tej chwili na Twoje logo mogą patrzeć wszyscy z wielkim zachwytem. Jak to zrobić? To proste. Wystarczy, że zgłosisz się do profesjonalistów, którzy wiedzą na czym polega dobry logotyp, a co za tym idzie, wspaniały wizerunek firmy. Zaprojektuj logotyp, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. To ważne, ponieważ jak pisał David Airey: „Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy”.

Sprawdź też: “4 cechy dobrego logo, czyli o projektach w naszej firmie

💎 Podobają ci się nasze projekty? 💎

ZOSTAW KOMENTARZ

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY