Czy warto zapłacić więcej za profesjonalną stronę www?

Wiele osób szuka tanich wykonawców strony internetowej. Czy jednak da się mieć profesjonalną witrynę za 300 lub 500 złotych? Według jest to ciężkie o ile nie niemożliwe. Dlaczego? Postaramy odpowiedzieć się na to, w poniższym artykule.

Każdy ekspert zanim nim zostanie musi zdobyć odpowiednie doświadczenie a na to potrzeba czasu. Jeśli chciałbyś mieć zatem kogoś, kto poświęci dużo uwagi twojemu pomysłowi i koncepcji nie licz na najtańszych freelancerów. Większość z nich robi strony internetowe dla pieniędzy. 

W TwojeLogo oferujemy ci coś więcej – naszą energię i czas. W każdej chwili możesz zgłosić ewentualne poprawki lub przemyśleć razem z nami rozwiązania i pomysłu odnośnie twojej witryny. Twoja satysfakcja będzie dla nas największą nagrodą.

3.5/5

1999zł brutto

W skład tego  pakietu wchodzi szablon graficzny do wyboru, wybór kolorystyki i czcionek, dostosowanie strony pod urządzenia mobilne a także:

👉 5 podstron w cenie,

👉 Domena za 0zł (pierwszy rok),

👉 System CMS ułatwiający edycję strony,

👉 Wsparcie i pomoc techniczna

Wiesz jak wygląda silnik Malucha a jak Ferrari? Ten drugi jest tak piękny, że inżynierzy postanowili wyeksponować go w wielu modelach jako prawdziwe dzieło sztuki? A co z Maluchem? No cóż… lepiej zamknąć pod maską i nie zaglądać póki działa.

Podobnie jest z kodem stron internetowych. Jakość jego wykonania za 300 złotych różni się drastycznie tego za kilka tysięcy.

A przecież optymalizacja i szybkość witryny to coś, na co klienci zwracają szczególną uwagę. Czy zaufałbyś firmie, której strona internetowa się tnie lub buguje? My też nie!

Na szczęście deweloperzy w TwojeLogo są prawdziwymi ekspertami. To dzięki ich umiejętnością z dumą możemy pochwalić się wykonanymi projektami a także naszą stroną www, która osiąga maksymalne wyniki w wielu testach szybkości i optymalizacji!

4/5

Cena do uzgodnienia

Ten pakiet dostoswany jest dla osób nieco bardziej wymagających. W jego zestaw wchodzi koncepcja witryna i przemyślenie jej designu pod kątem doświadczeń użytkownika (UX+UI design), profesjonalna oprawa graficzna a także:

⭐ 10 podstron w cenie i system CMS ułatwiający edycję sklepu

⭐ Domena za 0zł (pierwszy rok)

⭐ Optymalizację witryny pod kątem SEO oraz zainstalowanie potrzebnych narzędzi m.in. Google Analytics 

⭐ Profesjonalne wsparcie graficzne i nielimitowaną pomoc techniczna

⭐ Dodanie produktów (bez limitu) i darmową konfigurację sklepu

⭐ Zainstalowanie PayU, Przelewów24 i innych metod płatności

Cena zwykle odzwierciedla jakość danej usługi lub produktu. Podobnie jest ze stronami internetowymi i wszelkimi projektami digital. Jeśli ktoś byłby w tym naprawdę świetny to z pewnością miałby wielu stałych klientów i nie musiałby obniżać cen swoich usług do np. 500 złotych.

Pamiętaj zatem, by zawsze sprawdzić portfolio danej agencji lub osoby fizycznej. Spójrz jak naprawdę wyglądają jej realizacje i porównaj je z konkurencją.

Nie chodzi przecież o to, by stworzyć swoją stronę www za grosze, ale o to, by była ona skuteczna. Co bowiem z tego, że ktoś zrobiłby Ci sklep za 400 złotych, jeśli nikt nie chciałby na nim kupować?

Chyba żaden.

W TwojeLogo oferujemy kompleksowe usługi dla biznesu. Zajmujemy się stronami internetowymi, projektami graficznymi a także tworzeniem filmów promocyjnych. Postaw na nasze umiejętności i zainwestuj w profesjonalny wizerunek swojej firmy. Ta inwestycja na pewno szybko się zwróci! 🙂

5/5

2499zł brutto

Oprócz wszystkiego co powyżej zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Oznacza to, że Twoja strona będzie dużo bardziej rozbudowana a także poddana różnym analizom pod kątem SEO a także Google Analytics. Dodatkowo zadbamy o:

☄ Wdrożenie i testowanie witryny

☄ Wykonanie potrzebnych makiet i grafik

☄ Dobór odpowiednich narzędzi dla twojej firmy np. specjalnego systemu rezerwacji

☄ Jakość prezentowanych treści 

☄ Sugestie co do dalszego rozwoju witryny

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]