Co słychać w naszym świecie, czyli o TwojeVideo i naszych ostatnich projektach

Słowem wstępu

Cześć! Jak zwykle, w ciągu tygodnia pozmieniało się u nas bardzo dużo, jednak po przeczytaniu tego artykułu będzie ze wszystkim na bieżąco.

Wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów logo a także stron www. Oczywiście, wszystkie realizacje pokazywaliśmy na naszym profilu na Facebooku, jednak wiemy że część osób woli czytać naszego bloga.

Oczywiście, cieszy nas, że doceniacie pracę naszych redaktorów a także innych członków ekipy, jednak pamiętajcie by od czasu do czasu sprawdzić naszego Facebooka, Instagrama i kanał na Youtube. To na nich znajdziecie ostatnie promocje a także aktualne informacje o ofertach, którymi możecie być zainteresowani.

Nasz nowy baner 🙂

NOWA OFERTA od naszej firmy – TWOJEVIDEO

🎬 FILMY PROMOCYJNE z DARMOWĄ WYCENĄ! 🎬

⚡ Chciałbyś zwiększyć swoją sprzedaż?
⚡ A może szukasz możliwości dotarcia do większej ilości klientów?

💎 Jeśli, któreś z tych pytań dotyczy Twojej firmy to mamy rozwiązanie Twoich problemów! Chodzi nam oczywiście o naszą nową ofertę, która dotyczy filmów i spotów reklamowych.

💎 TwojeVideo jest usługą, która pomoże rozwinąć Twój biznes a także doda mu trochę dynamicznego rozwoju. Nasze filmy sprawią, że dotrzesz do większej ilości osób a także zaprezentujesz swoją markę w elegancki sposób (np. na Facebooku lub innych kanałach).

Dlaczego warto zainwestować w film promocyjny?

#1 Zapewnia on większą konwersję, co przekłada się na wzrost sprzedaży,

#2 Statystycznie filmy docierają do nawet 200% więcej osób niż grafiki reklamowe i banery,

#3 Za pomocą krótkiego filmu reklamowego możemy wyrazić znacznie więcej treści w krótkim czasie niż w jakiejkolwiek innej formie,

#4 Ciekawie przedstawiona oferta angażuje odbiorców a ich aktywność pod filmem zwiększy twoje zasięgi za darmo,

#5 Filmy zapamiętuje się dużo łatwiej niż jakiekolwiek inne formy reklamy.

Filmy i spoty reklamowe

Animacje 2D i 3D

Efekty specjalne

Pisanie skryptów

Filmy lektorskie z głosem do wyboru

Montaż video

PROJEKT DLA PIEKARNI MARYSIA, czyli kolejna firma z odświeżonym wizerunkiem.
 
🥐  W ostatnim czasie wykonaliśmy kilka projektów dla Piekarni Marysia działającej od 1985 roku. Jak widać, na nasze usługi decydują się nie tylko młode firmy, ale też te z dłuższą tradycją i historią.
 
🥖 Na pierwszy rzut oka, może zaskakiwać, że podjęliśmy się zlecenia dla piekarni, ale przecież TwojeLogo nie jest firmą działającą tylko w jednej branży. Co więcej, wszelkie wyzwania są dla nas ogromną motywacją dlatego im bardziej niecodzienny projekt, z tym większą energią do niego podchodzimy.
 
Przechodząc do konkretów, dla Piekarni Marysia wykonaliśmy:
📌 logo,
📌 wizytówki,
📌 stronę www,
📌 wizualizację 3D oraz opakowania.
 
🥨 Oczywiście, do każdego projektu podeszliśmy z wielkim zapałem i dbałością. Jak widzicie logo wyszło naprawdę świetnie a strona www wygląda doskonale zarówno na komputerze jak i na telefonie!
 
🥯 Jeśli zastanawiasz się więc czy TwojeLogo jest odpowiednią firmą, by nadać nowy wizerunek Twojemu biznesowi to już znasz odpowiedź! Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego napisz do nas i razem stwórzmy jakiś ciekawy projekt!

CO dalej?

Jak widzie, TwojeLogo powoli staje się poważną agencją multimedialną i wydaje nam się, że dalej będziemy się rozwijać w tym kierunku. Nasz utalentowany zespół zrobił mnóstwo naprawdę świetnej pracy przy optymalizacji naszej strony, czego efekty widać gołym okiem.

Zachęcamy więc do obserwowania naszych social media i przeglądania bloga, bo jak widzicie dzieje się całkiem sporo… i sporo będzie się pewnie jeszcze dziać 🙂

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]