Aktualności ze świata TwojeLogo

Twoje logo – newsy ze świata

Cześć! W ostatnim tygodniu działo się u nas naprawdę sporo, dlatego w tym krótkim poście chcielibyśmy to po krótce opisać.

Poszerzyliśmy nasz zespół, przenieśliśmy stronę na nowy hosting a także usprawniliśmy jej funkcjonowanie i wygląd… ale zacznijmy może po kolei…

Zmiana hostingu

W związku z coraz większym zainteresowaniem ofertą TwojeLogo zdecydowaliśmy przenieść naszą domenę na szybszy i większy hosting. Dzięki temu będziemy mogli prezentować jeszcze więcej naszych prac a każdy użytkownik będzie korzystał z niej dużo szybciej. 

P.S. Jeśli w ciągu ostatnich dni strona TwojeLogo było chwilowo niedostępna to wynikało to właśnie z tego powodu. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Niemiej, mamy nadzieję, że robiliśmy to przede wszystkim dla waszego komfortu 🙂

Rozwój bloga

Jak pewnie zauważyliście posty na naszym blogu pojawiają się coraz częściej. Wiele osób pisało do nas, że prezentowane treści są naprawdę ciekawe i wartościowe, więc w ten sposób chcielibyśmy się im odwdzięczyć. Przynajmniej na tyle, na ile możemy.

Poza tym, w naszych aktualnościach będą pojawiać się nie tylko posty związane z designem oraz stronami www, ale też z naszymi ostatnimi projektami. Opisywanie ich sprawia nam wiele przyjemności a klienci mogą zobaczyć jak realnie jesteśmy w stanie im pomóc.

Oczywiście, nasze serie na tematy typu “Jak wyróżnić wizerunek swojej firmy” będą kontynuowane, dlatego zapraszamy do śledzienia bloga i sprawdzania akutalności na Facebooku TwojeLogo.

ROZWÓJ EKIPY

W ostatnim czasie trochę pozmieniało się również w naszej ekipie, ale oczywiście na lepsze 😉 Gunanjar dołączył do Kamili wraz z którą obsługują teraz zamówienia klientów, natomiast Grzesiek – nowy deweloper – dba o to, by strona ładowała się szybko a jej layout był przejrzysty i intuicyjny.

P.S. O każdym członku zespołu możecie przeczytać więcej w zakładce EKIPA.

Co dalej?

Niektórzy mogą myśleć, że na tym rozwój TwojeLogo będzie się kończył – kilka nowych postów w tygodniu i tyle. Ale nic bardziej mylnego!  Cała ekipa myśli ciągle o nowych ofertach a także promocjach np. tych świątecznych. Poza tym, staramy się odpowiadać na każde wiadomości i komentarze a nie ukrywajmy – zabiera to trochę czasu. Ale nie uważamy tego za czas zmarnowany. Każde zdanie wymienione z naszym klientem uważamy wręcz za cenny doświadczenie, dzięki któremu możemy być jeszcze lepsi w tym, co robimy.

Sprawdź też: “TwojeVideo – Nasza nowa usługa – Filmy na miarę Oscara

Na koniec chcielibyśmy nawiązać do nadchodzących Świąt Wielkanocnych i życzyć wam jak to się mówi wesołego jajka!

Życzymy Wam, Kochani,

aby te święta wielkanocne

wniosły do Waszych serc

wiosenną radość i świeżość,

pogodę ducha, spokój,

ciepło i nadzieję!

PREFERENCJE PRYWATNOŚCI
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Polityka prywatności
Przeczytałeś i zgadzasz się z naszą polityką prywatności
WYMAGANY
[]